PEGASUS 45.30 127 KW
PEGASUS 45. 30 - OBROTOWY PODNOŚNIK TELESKOPOWY - Główne cechy tego obrotowego podnośnika teleskopowego z ciągłym obrotem 360° to prostota obsługi, wytrzymałość oraz niezawodność.
Maszyna posiada peny komplet zabezpieczeń i urządzeń ochronnych, w tym ogranicznik udźwigu, oraz awangardowe oprzyrządowanie zapewniające pełną kontrolę nad maszyną w każdej sytuacji, niezależnie od obciążenia, ładunku, oraz prędkości. Szeroka i komfortowa kabina wyposażona jest w kolorowy wyświetlacz TFT, którego intuicyjny interfejs graficzny umożliwia operatorowi kontrolowanie wszystkich funkcji maszyny.

MAKSYMALNY UDŹWIG

4500kg

MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA

29,6 m

MOC MAKSYMALNA

127 kW (170 HP)

WYMIARY
Wysokość nad ziemią: 420 mm
Maksymalna długość: 8400 mm
Wysokość kabiny: 3095 mm
Rozstaw kół: 2500 mm
Promień łuku kół: 4400 mm
OSIĄGI
Maksymalny udźwig: 4500 kg
Maksymalna wysokość podnoszenia: 29,6 m
Maksymalna wysokość na podporach stabilizujących: 29,6 m
Maksymalna wysokość na kołach: 21,9 m
Siła szarpnięcia: 5700 daN
Siła pociągowa: 10000 daN
Maksymalna prędkość: 40 km/h
MASY
Ciężar własny: 22150 kg
SILNIK
Marka: FPT
Zasilanie: Olej
Pojemność: 4485 cm³
Moc nominalna: 125 kW
Obrony na minutę mocy nominalnej: 2200 rpm
Moc szczytowa: 127 kW
Obrony na minutę mocy szczytowej: 1900 rpm
Norma dotycząca emisji: Stage IV/Tier 4f
UKŁAD HYDRAULICZNY
Wydajność pompy hydraulicznej: 290 L/min
Maksymalne ciśnienie robocze: 30,0 MPa
UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU
Rodzaj układu przeniesienia napędu: Bezstopniowa regulacja hydrostatyczna z elektronicznym sterowaniem
OPONY
Standardowe: 18R22,5″
Informacje PEGASUS
W skład wyposażenia wchodzą również podpory stabilizujące z funkcją automatycznego poziomowania oraz system elektronicznego sterowania (wykonany w technologii CANBUS), co pozwala na prac w dowolnej pozycji. Na podstawie powierzchni podparcia, położenia podpór stabilizujących oraz całości ładunku system mierzy w czasie rzeczywistym optymalne parametry pracy oraz bezpieczeństwa, wykorzystując system pogłębionej diagnostyce, aby zapewnić pełną kontrolę nad warunkami roboczymi.

Dodatkowo zamontowany jest również nowy rozdzielacz hydrauliczny LOAD SENSING / FLOW SHARING oraz nowe złącze obrotowe z wbudowanym czujnikiem obrotu. Szeroka i komfortowa kabina wyposażona jest w kolorowy wyświetlacz TFT, którego intuicyjny interfejs graficzny umożliwia operatorowi kontrolowanie wszystkich funkcji maszyny. Precyzyjny i czuły joystick pojemnościowy z czujnikiem czuwaka pozwala na regulowanie/ograniczanie prędkości obrotu nadwozia.
Układ automatycznego odwrócenia elementów sterowania pozwala na jazdę nawet wtedy, kiedy nadwozie jest odwrócone o 180°. Pozwala to na łatwiejsze manewrowanie