AGRI PIVOT T40 36,5 KW
PODNOŚNIK TELESKOPOWY PRZEGUBOWY - AGRI PIVOT T40 to ładowarka kołowa z przegubowym podwoziem oraz wysięgnikiem teleskopowym.
Ta maszyna to najmniejszy model w serii, charakteryzujący się kompaktowością, lekkością oraz najwyższej jakości komponentami. Doskonale nadaje się do pracy w wąskich przestrzeniach - wszędzie tam, gdzie konieczna jest maszyna o dobrych parametrach pracy oraz niskich kosztach eksploatacyjnych.
Silnik (umieszczony z tyłu) jest zainstalowany, aby zapewni łatwiejszy dostęp podczas konserwacji oraz optymalną widoczność po bokach i z tyłu.

MAKSYMALNY UDŹWIG

1800 kg

CIĘŻAR WŁASNY

4950 kg

MOC MAKSYMALNA

36,5 kW (49 HP)

WYMIARY
Wysokość nad ziemią: 300 mm
Maksymalna długość: 5035 mm
Wysokość kabiny: 2420 mm
Rozstaw kół: 1753 mm
Promień łuku kół: 3830 mm
OSIĄGI
Maksymalny udźwig: 1800 kg
Maksymalna wysokość podnoszenia: 4,00 m
Maksymalna wysokość na kołach: 4,00 m
Siła szarpnięcia: 4075 daN
Siła pociągowa: 3400 daN
Obciążenie wywracające przy ustawieniu prostym – wysięgnik wsunięty: 3600 kg
Obciążenie operacyjne EN474.3 (80%) – wysięgnik wsunięty: 1800 kg
Maksymalna prędkość: 22 km/h
MASY
Ciężar własny: 4950 kg
SILNIK
Marka: Kubota
Zasilanie: Olej
Pojemność: 2615 cm³
Moc nominalna: 36,5 kW
Obrony na minutę mocy nominalnej: 2700 rpm
Norma dotycząca emisji: Stage IIIA/Tier 3
UKŁAD HYDRAULICZNY
Wydajność pompy hydraulicznej: 65 L/min
Maksymalne ciśnienie robocze: 25,0 MPa
UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU
Rodzaj układu przeniesienia napędu: Hydrostatyczny, z pompą o zmiennej wydajności
OPONY
Standardowe: 12,5×18″
informacje AGRI PIVOT
Silnik (umieszczony z tyłu) jest zainstalowany, aby zapewni łatwiejszy dostęp podczas konserwacji oraz optymalną widoczność po bokach i z tyłu. Wszystkie najważniejsze części, np Cardana oraz siłownik wysuwania, są zabezpieczone, a sworznie i tuleje są zaopatrzone w uszczelki typu Long Life. Wszystkie komponenty charakteryzują się optymalną jakością oraz trwałością, a w szczególności system hamowania ze wspomaganiem oraz pedał ruchu precyzyjnego (Inching), co jest niezbędne w celu zapewnienia pełnej kontroli nad prędkością jazdy nawet wtedy, kiedy silnik pracuje na maksymalnych obrotach.

Kabina, będąca jedną z umieszczonych najniżej nad podłożem w swojej kategorii, posiada homologację ROPS – FOPS i jest wyposażona we wszystkie zabezpieczenia. Została zaprojektowana w taki sposób, aby zagwarantować wysoki poziom komfortu: posiada otwierany dach, kolorowy wyświetlacz TFT oraz pojemnościowy joystick z czujnikiem czuwaka. Można w niej zamontować wydajną instalację klimatyzacji pozwalając na idealne rozprowadzenie powietrza wewnątrz kabiny.