AGRI PIVOT T70 83,5 KW
PODNOŚNIK TELESKOPOWY PRZEGUBOWY - AGRI PIVOT T70 to ładowarka kołowa z przegubowym podwoziem oraz wysięgnikiem teleskopowym. Ten przegubowy podnośnik teleskopowy to jeden z większych model serii i charakteryzuje się wyjątkową mocą, kompaktowością oraz najwyższej jakości komponentami.
Doskonale nadaje si do pracy w wąskich przestrzeniach - wszędzie tam, gdzie konieczna jest maszyna o dobrych parametrach pracy oraz niskich kosztach eksploatacyjnych. Silnik (umieszczony z tyłu) jest zainstalowany podunie, aby zapewnić łatwiejszy dostęp podczas konserwacji oraz optymalną widoczność po bokach i z tyłu. Wszystkie najważniejsze części, np wąż Cardana oraz siłownik wysuwania, są zabezpieczone, a sworznie i tuleje są zaopatrzone w uszczelki typu Long Life.

MAKSYMALNY UDŹWIG

3000 kg

CIĘŻAR WŁASNY

7150 kg

MOC MAKSYMALNA

83,5 kW (112 HP)

WYMIARY
Wysokość nad ziemią: 410 mm
Maksymalna długość: 5520 mm
Wysokość kabiny: 2690 mm
Rozstaw kół: 2250 mm
Promień łuku kół: 4450 mm
OSIĄGI
Maksymalny udźwig: 3000 kg
Maksymalna wysokość podnoszenia: 5,0 m
Maksymalna wysokość na kołach: 5,0 m
Siła szarpnięcia: 6000 daN
Siła pociągowa: 6000 daN
Obciążenie wywracające przy ustawieniu prostym – wysięgnik wsunięty: 4800 kg
Obciążenie operacyjne EN474.3 (80%) – wysięgnik wsunięty: 3000 kg
Maksymalna prędkość: 40 km/h
MASY
Ciężar własny: 7150 kg
SILNIK
Marka: Kubota
Zasilanie: Olej
Pojemność: 3769 cm³
Moc nominalna: 83,5 kW
Obrony na minutę mocy nominalnej: 2600 rpm
Norma dotycząca emisji: Stage IIIB/Tier 4i
UKŁAD HYDRAULICZNY
Wydajność pompy hydraulicznej: 114 L/min
Maksymalne ciśnienie robocze: 25,0 MPa
UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU
Rodzaj układu przeniesienia napędu: Hydrostatyczny, z pompą o zmiennej wydajności
OPONY
Standardowe: 405/70×20″
informacje AGRI PIVOT
Wszystkie komponenty charakteryzuj się optymalną jakością oraz trwałością, a w szczególności system hamowania ze wspomaganiem oraz pedał ruchu precyzyjnego (Inching), co jest niezbędne w celu zapewnienia pełnej kontroli nad prędkoci jazdy nawet wtedy, kiedy silnik pracuje na maksymalnych obrotach.

Urządzenia ochronne oraz układ podnośnikowy obejmuj ogranicznik udźwigu oraz nowy system DCS (Descent Control System), co gwarantuje maksymalną prędkość opuszczania wysięgnika nawet przy minimalnych obrotach silnika. Kabina, będąca jedną z umieszczonych najniżej nad podołem w swojej kategorii, posiada homologację ROPS – FOPS i jest wyposażona we wszystkie zabezpieczenia. Została zaprojektowana w taki sposób, aby zagwarantować wysoki poziom komfortu: posiada otwierany dach, kolorowy wyświetlacz TFT oraz pojemnościowy joystick z czujnikiem czuwaka. Można w niej zamontowaną wydajną instalację klimatyzacji pozwalając na idealne rozprowadzenie powietrza wewnątrz kabiny.