AGRI PIVOT T60
PODNOŚNIK TELESKOPOWY PRZEGUBOWY - AGRI PIVOT T60 to ładowarka kołowa z przegubowym podwoziem oraz wysięgnikiem teleskopowym. Średni model serii.
Jest to kompaktowy i lekki podnośnik teleskopowy wykonany z najwyższej jakości komponentów. Doskonale nadaje się do pracy w wąskich przestrzeniach - wszędzie tam, gdzie konieczna jest maszyna o dobrych parametrach pracy oraz niskich kosztach eksploatacyjnych. Silnik (umieszczony z tyłu) jest zainstalowany podunie, aby zapewnić łatwiejszy dostęp podczas konserwacji oraz optymalną widoczność po bokach i z tyłu.

MAKSYMALNY UDŹWIG

2250 kg

CIĘŻAR WŁASNY

6020 kg

MOC MAKSYMALNA

54,6 kW (73 HP)

WYMIARY
Wysokość nad ziemią: 365 mm
Maksymalna długość: 5400 mm
Wysokość kabiny: 2490 mm
Rozstaw kół: 1880 mm
Promień łuku kół: 4010 mm
OSIĄGI
Maksymalny udźwig: 2250 kg
Maksymalna wysokość podnoszenia: 4,70 m
Maksymalna wysokość na kołach: 4,70 m
Siła szarpnięcia: 4800 daN
Siła pociągowa: 5700 daN
Obciążenie wywracające przy ustawieniu prostym – wysięgnik wsunięty: 4050 kg
Obciążenie operacyjne EN474.3 (80%) – wysięgnik wsunięty: 2250 kg
Maksymalna prędkość: 40 km/h
MASY
Ciężar własny: 6020 kg
SILNIK
Marka: Kubota
Zasilanie: Olej
Pojemność: 3331 cm³
Moc nominalna: 54,6 kW
Obrony na minutę mocy nominalnej: 2600 rpm
Norma dotycząca emisji: Direttiva CE 2000/14 – Stage V/Tier 4f
UKŁAD HYDRAULICZNY
Wydajność pompy hydraulicznej: 101 L/min
Maksymalne ciśnienie robocze: 23,0 MPa
UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU
Rodzaj układu przeniesienia napędu: Hydrostatyczny, z pompą o zmiennej wydajności
OPONY
Standardowe: 405/70×20″
informacje AGRI PIVOT
Wszystkie najważniejsze części, np wąż Cardana oraz siłownik wysuwania, są zabezpieczone, a sworznie i tuleje są zaopatrzone w uszczelki typu Long Life. Wszystkie komponenty charakteryzują się optymalną jakością oraz trwałością, a w szczególności system hamowania ze wspomaganiem oraz pedał ruchu precyzyjnego (Inching), co jest niezbędne w celu zapewnienia pełnej kontroli nad prędkością jazdy nawet wtedy, kiedy silnik pracuje na maksymalnych obrotach

Urządzenia ochronne oraz układ podnośnikowy obejmuj ogranicznik udźwigu oraz nowy system DCS (Descent Control System), co gwarantuje maksymalną prędkość opuszczania wysięgnika nawet przy minimalnych obrotach silnika. Kabina, będąca jedną z umieszczonych najniżej nad podołem w swojej kategorii, posiada homologację ROPS – FOPS i jest wyposażona we wszystkie zabezpieczenia. Została zaprojektowana w taki sposób, aby zagwarantować wysoki poziom komfortu: posiada otwierany dach, kolorowy wyświetlacz TFT oraz pojemnościowy joystick z czujnikiem czuwaka. Można w niej zamontowaną wydajną instalację klimatyzacji pozwalając na idealne rozprowadzenie powietrza wewnątrz kabiny.